O mne

Malé představení:

Profesionální plavec od roku 1998. Zaměstnanec Centrum sportu MV, člen oddílu Kometa Brno.Narodil jsem se 25. srpna 1982 ve Znojmě. V tomto krásném městě jsem také prožil celé své dětství, mladický věk . Znojmo je můj domov a můj svět  v budoucnu bych se rád podílel na rozvoji městského sportu a přinášel pro naše malé ratolesti radost ze sportu! K plavání jsem se dostal v devíti letech, přivedl mě k němu kamarád ze třídy. Předtím jsem zkoušel cyklokros, kanoistiku, tenis, ale u všech těchto sportů jsem vydržel jen chvíli.

Výsledky:

  • Trojnásobný účastník OH ( 2000-2004-2008 )
  • Vlajkonoš české Olympijské  výpravy  Athény 2004
  • Viceminstr Světa
  • Vicemistr Evropy
  • Mistr Evropy
  • Nejlepší plavec ČR
  • 36 dorosteneckých rekordů
  • 46 seniorských rekordů
  • Světové a Evropské soutěže – 11 medailí

Proč zrovna plavaní:

U plavaní je důležitá vytrvalost, pohyblivost, pružnost, rychlost to vše musí mít člověk, který bude mít komplexní koordinaci těla.  Velice rychle se to dá i natrénovat. Rád Vám ze zdokonalením techniky a tréninkem pomůžu.

Kontakt: kvetos@plaveckykemp.cz

U začínajících mladých plavců by měla být součást sportovní přípravy , gymnastika, kruhové tréninky , míčové hry. Není důležité aby jste měli s Vaši ratolestí v 15 letech nového Phelpse, ale aby sport bavil a šířil kolem sebe samé pozitivní věci, potom uvidíte, že se bude dařit jak ve studiu tak i v plavaní. Je hrozně důležité v mladém věku 8 až 15 let naučit dítě jak přistupovat k správnému stravování,když chce aby jeho výkon byl co nejlepší. Životospráva udělá až 50% úspěchů.

Žijeme v hektické době ne méně důležité je pro naše děti příjem vitamínů, dnes hlavně potřebujeme vitamín C  na podporu kloubního systémů.   Pozor , ale na umělé vytvořené vitamíny.
www.avitainternational.net . Zde najdete čistě přírodní vitamíny. Firma jsi vitaminý ( s ovoce i zeleniny) pěstuje a sprácovává.

V tomto věku dělá hodně trenérů chybu s posilováním plavce na suchu. Buď neposilují vůbec nebo takto mladé plavce už nutí do posilovny  ke strojům. Já v posilovně pobýval od 14let, ale na činky jsem sáhl až v 18 letech!
http://www.gun-ex.com/cs ,
tyto posilovací lana, dodají tělu správnou rychlost , vytrvalost a neskutečnou tažnou sílu.
Více informacích na – kvetos@plaveckykemp.cz

Květoslav SvobodaNapsat komentář