Plavecký Kemp

Plavecký kemp trvá od roku 2007 a těší se velkému zájmu.Je zaměřen na plaveckou techniku, nácvik plaveckých cviků a jízdě na kole. Snažím se dětem předat jak plavecké tak závodní zkušenosti. Propagujeme – důraz na plaveckou techniku, starty a obrátky. PLAVÁNÍ  JE HROU.

Kemp je pro děti ve věku od 11 do 15 let, probíhá v měsíci Srpen a trvá 6 dní, vždy od neděle do soboty. Cena Kempu je 6.500 Kč

Turnusy pro rok 2019.

I. turnus 28.7 - 3.8. obsazeno
II. turnus 4.8 - 10.8. - obsazeno
III. turnus 11.8 - 17.8. - obsazeno

Přihlášky zpracujeme a pošleme potvrzení. Na koho se nedostalo, prosím zachovejte nám přízeň, chystáme pro Vás jednodenní kempy , v příštích dnech vyvěsíme termíny.

Děkujeme




3 odpovědi k “Plavecký Kemp”

 1. Miroslav Volf - TJ Slávie Chomutov napsal:

  Přejeme všem pěkný den, nové stránky Jakuba a Matěje Volfů z TJ Slávie Chomutov můžete omrknout na http://jakubvolf.webnode.cz/. Ahoj, zdravíme všechny, Jakub, Matěj a Míra Volfíci.

 2. Miroslav Volf - TJ Slávie Chomutov napsal:

  Na fotogalerii z 1 turnusu plaveckého kempu 2010 se můžete podívat na http://volfi.rajce.idnes.cz/2010-08-16_Plavecky_kemp_Kvetoslava_Svobody/
  Celá fotogalerie (579MB) ke stažení na http://www.ulozto.cz/7883449/2010-08-16-plavecky-kemp-kvetoslava-svobody-zip

 3. Miroslav Volf - TJ Slávie Chomutov napsal:

  Ahoj Květoši, tak musím říct že sklípek byl super, už ani nevím jaká všechna vína jsme pili, ale podle stavu ráno toho bylo asi až moc. Jinak děti si kemp moc pochvalovali, takže díky a snad zase za rok. Až budeš mít fotky z prvního turnusu tak prosím pošli odkaz ke stažení. Zatím ahoj a díky Míra Volf a všichni ze Slavie Chomutov. Ať se ti daří.



Napsat komentář