Plavecký Kemp

Plavecký kemp trvá od roku 2007 a těší se velkému zájmu.Je zaměřen na plaveckou techniku, nácvik plaveckých cviků a jízdě na kole. Snažím se dětem předat jak plavecké tak závodní zkušenosti. Propagujeme – důraz na plaveckou techniku, starty a obrátky. PLAVÁNÍ  JE HROU.

Kemp je pro děti ve věku od 11 do 15 let, probíhá v měsíci Srpen a trvá 6 dní, vždy od neděle do soboty. Cena Kempu je 6.500 Kč

Turnusy pro rok 2019 budou vypsány v Lednu.

 


 


8 odpovědi k “Plavecký Kemp”

 1. Jarda Fellinger napsal:

  Můžu pouze doporučit! Mám syna (13) a výborný!!!

 2. Gabriela Soukupová napsal:

  Opravdu doporučujeme všem! Náš syn se zúčastnil všech kempů od roku 2007. Panu Svobodovi velmi děkujeme za příkladný přístup k dětem.

 3. Vojta Eliáš napsal:

  Děti sice ještě nemám, ale jestli bude Květoš tyhle akce pořádat ještě v době, kdy budu mít potomky, tak je tam pošlu. Sice jsem se plavání věnoval sám docela dlouho a teď se věnuju i tréninku, ale na sobě samém jsem si uvědomil jednu věc. Pokud se mají děti naučit nějakou věc pořádně, tak je vhodnější, aby se to učily od cizích. Tedy alespoň u mě to platilo.

 4. Miroslav Volf - TJ Slávie Chomutov napsal:

  Přejeme všem pěkný den, nové stránky Jakuba a Matěje Volfů z TJ Slávie Chomutov můžete omrknout na http://jakubvolf.webnode.cz/. Ahoj, zdravíme všechny, Jakub, Matěj a Míra Volfíci.

 5. Miroslav Volf - TJ Slávie Chomutov napsal:

  Na fotogalerii z 1 turnusu plaveckého kempu 2010 se můžete podívat na http://volfi.rajce.idnes.cz/2010-08-16_Plavecky_kemp_Kvetoslava_Svobody/
  Celá fotogalerie (579MB) ke stažení na http://www.ulozto.cz/7883449/2010-08-16-plavecky-kemp-kvetoslava-svobody-zip

 6. Miroslav Volf - TJ Slávie Chomutov napsal:

  Ahoj Květoši, tak musím říct že sklípek byl super, už ani nevím jaká všechna vína jsme pili, ale podle stavu ráno toho bylo asi až moc. Jinak děti si kemp moc pochvalovali, takže díky a snad zase za rok. Až budeš mít fotky z prvního turnusu tak prosím pošli odkaz ke stažení. Zatím ahoj a díky Míra Volf a všichni ze Slavie Chomutov. Ať se ti daří.

 7. Miroslav Volf - TJ Slávie Chomutov napsal:

  Zdravím kempaře i nekempaře. Plavecký kemp Květoslava Svobody byl i letos super. Ne z vlastní zkušenosti, ale ze zkušenosti mého syna Jakuba, který byl na kempu ji po druhé. Na fotogalerii z kempu 2011 se můžete podívat na http://volfi.rajce.idnes.cz/2011-08-07_Plavecky_kemp_Kvetoslava_Svobody_2011/
  Na webové stránky Kuby Volfa a jeho bratra Matěje se můžete podívat na http://jakubvolf.webnode.cz/

  Ahoj a už se těšíme na příští rok. Volfíci z Chomutova

 8. Kiwi__Elingrová napsal:

  Kemp byl naprosto úžasný…
  Bowling,Zumba,Znojemské podzemí a dobré jídlo
  :) DoporučujuNapsat komentář